sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Środki i płyny do dezynfekcji hurtownia

Sprawdzone płyny do dezynfekcji są istotnym elementem wyposażenia wielu obiektów. Jako oferująca profesjonalne środki do dezynfekcji hurtownia posiadamy w naszym asortymencie szeroki wybór wysokiej jakości preparatów. Dzięki nim można zadbać o skuteczne usuwanie bakterii i innych drobnoustrojów zarówno z rąk, jak i urządzeń oraz innych powierzchni.

Wysokiej klasy środki do dezynfekcji – wiarygodna hurtownia

Efektywna eliminacja mikroorganizmów chorobotwórczych jest jednym z wyzwań, z którymi należy się zmierzyć się podczas sprzątania różnego rodzaju obiektów. Jako dostarczająca specjalistyczne środki dezynfekcyjne hurtownia oferujemy różnorodne skuteczne i bezpieczne produkty z tej kategorii. Dostępne w naszym asortymencie preparaty występują m.in. w formie płynów, pianek, sprayu lub żelów i są przeznaczone do różnych zastosowań. Proponujemy wyłącznie produkty cenionych na rynku marek, dzięki czemu ich nabywcy mają pewność co do skuteczności zakupionych rozwiązań.

Skuteczne środki do dezynfekcji o różnych pojemnościach – zaufana hurtownia

Jako zapewniająca sprawdzone płyny do dezynfekcji hurtownia oferujemy preparaty przeznaczone do wielu zastosowań. Klienci mogą zaopatrzyć się u nas m.in. w:

  • płyny i żele do dezynfekcji rąk,
  • środki do dezynfekcji nawierzchni,
  • preparaty do dezynfekcji sprzętu medycznego,
  • spraye do dezynfekcji powierzchni,
  • płyny do czyszczenia i dezynfekcji toalet.

Warto zauważyć, że chcąc wyposażyć się np. płyn do dezynfekcji rąk w naszej hurtowni, Klient ma do wyboru produkty o różnych pojemnościach. Wśród proponowanych preparatów dostępne są m.in. produkty w opakowaniach z dozownikiem czy w kanistrach. Różnorodność naszego asortymentu sprawia, że każdy znajdzie u nas rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb.

Oferowane przez nasz sklep z wyposażeniem łazienek preparaty znajdują zastosowanie w różnego rodzaju obiektach, w tym m.in. w firmach, szkołach, przedszkolach, placówkach medycznych czy gastronomicznych. Co istotne, dostępne są u nas także produkty z wielu innych kategorii, takich jak np.:

Zapraszamy do składania zamówień.