sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Uchwyt dla niepełnosprawnych 3-podporowy podłogowy lewy ⌀ 32 stal biała

Kategorie produktów > Łazienka dla niepełnosprawnych > Uchwyty dla niepełnosprawnych
main
Kod: S32UWCLSWB
Producent: Faneco
main
Cena netto: 143,51 zł
Cena brutto: 154,99 zł

Podłogowy uchwyt do WC dla osób starszych i niepełnosprawnych ⌀ 32 stal biała

  • Materiał: stal węglowa
  • Wykończenie: farba epoksydowa biała
  • Rodzaj uchwytu: lewy
  • Wysokość poręczy: 800 mm
  • Wymiary: 800×305×200 mm
  • Średnica rury: Ø 32
  • Grubość stali: 1,5 mm (rura), 3-4 mm (wspornik) 
  • Rodzaj łączenia elementów stalowych: spawanie TIG

Miejsce montażu:
ubikacja
Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu maksymalnego wsparcia podczas siadania na ubikacji i wstawania z niej, biały uchwyt dla osób starszych oraz niepełnosprawnych jest elementem wyposażenia łazienki który znacząco wpływa na komfort mających problemy z samodzielnym poruszaniem się użytkowników toalety. Duża wytrzymałość pozwalająca znosić znaczne obciążenie oraz wymiary dzięki którym poręcz po przykręceniu do podłogi znajduje się na wysokości umożliwiającej wygodne chwycenie oraz oparcie się o nią sprawiają, że akcesorium to jest niezwykle poręcznym, solidnym oraz niezawodnym rozwiązaniem, które doskonale wywiązuje się ze swojej roli i sprawdza się przez długie lata użytkowania. Co istotne, estetyczny wygląd zapewniany przez białą farbę epoksydową zapobiegającą dodatkowo korozji uchwytu jest gwarantem tego, że dopasuje się do wystroju każdej łazienki i będzie udogodnieniem które nie sprawi problemów podczas zmian aranżacji toalety. Należy pamiętać, że w sąsiedztwie ubikacji uniwersalnego sanitariatu dla osób starszych i mających problemy z samodzielnym poruszaniem się powinny znaleźć się również uchwyty proste, a ten produkt jest uchwytem podłogowym który powinien zostać montowany z lewej strony sedesu.

Zarówno przy umywalce, jak i przy sedesie zawsze powinno się zamontować odpowiedni zestaw poręczy dla niepełnosprawnych, dzięki którym osoba niepełnosprawna będzie mogła samodzielnie skorzystać z toalety. Uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych powinny być wykonane ze stali nierdzewnej bądź węglowej. Polecamy kupować wyłącznie uchwyty dla niepełnosprawnych z atestem PZH.

Wyposażenie łazienki dla niepełnosprawnych, które oferujemy w naszym sklepie posiada niezbędne atesty bezpieczeństwa i jakości. Warto również wiedzieć, że wyposażenie toalety dla niepełnosprawnych jest objęte niższych podatkiem VAT 8%.

Poręcz dla niepełnosprawnych z atestem PZH
 
 
Zobacz jak zaprojektować toaletę dla osób niepełnosprawnych