sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Lustro uchylne dla niepełnosprawnych fi 25 60 x 60 cm Faneco stal matowa

Kategorie produktów > Łazienka dla niepełnosprawnych > Lustra uchylne
main
Kod: S25LUSNM
Producent: Faneco
main
Cena netto: 516,55 zł
Cena brutto: 635,36 zł

Regulowane lustro uchylne do łazienki dla osób niepełnosprawnych

 • Materiał: stal nierdzewna 
 • Wykończenie: mat
 • Wymiary: 600×600 mm (wysokość×szerokość)
 • Średnica rury: Ø 25 mm
 • Grubość stali: rura 1,5 mm, wspornik 3 mm
 • Uchylanie w górę i w dół
 • Montaż: naścienny
 • Zestaw montażowy w cenie
 • Maskownica śrub
 • Posiada atest PZH
 • Czas gwarancji: 10 lat

Miejsce montażu: nad umywalką

Zaprojektowane z myślą o komforcie użytkowania i wysokiej funkcjonalności, lustro łazienkowe dla osób niepełnosprawnych ma wymiary 60 na 60 centymetrów i dzięki możliwości regulacji kąta nachylenia pozwala na wygodne przeglądanie się w nim nawet osobom, które nie są w stanie stanąć bezpośrednio przed umywalką. Solidna, wykonana z matowej stali nierdzewnej rama jest pozbawiona niebezpiecznych krawędzi i odporna na intensywną eksploatację, co świetnie sprawdza się szczególnie w cechujących się dużym natężeniem ruchu toaletach dla osób poruszających się na wózkach lub o kulach, znajdujących się w miejscach takich jak domy pomocy społecznej, centra aktywizacji seniorów, a także szpitale. Szczotkowany metal świetnie współgra z innymi akcesoriami niezbędnymi w każdym przystosowanym dla osób z ograniczoną sprawnością ruchową WC takich jak uchwyty uchylne oraz siedziska prysznicowe i jest wytrzymałym, godnym polecenia rozwiązaniem powodującym, że produkt ten objęty jest aż 10-letnią gwarancją. Atest Państwowego Zakładu Higieny potwierdza wysoką jakość produktu i jego użyteczność w trakcie codziennej toalety oraz mycia rąk. Należy przy tym pamiętać, że w sanitariacie dostosowanym do potrzeb osób niepełnosprawnych przy umywalce oraz przy sedesie zawsze powinny znaleźć się odpowiednio dobrane do ich wysokości poręcze dla niepełnosprawnych i uchwyty łazienkowe wykonane ze stali nierdzewnej bądź węglowej. Polecamy kupować wyłącznie uchwyty dla niepełnosprawnych z atestem PZH. 

Aby osoby niepełnosprawne mogły swobodnie korzystać z łazienki i toalety, muszą zostać wprowadzone tam pewne udogodnienia. W strefie prysznicowej powinno znaleźć się siedzisko prysznicowe i uchwyt pod prysznic, natomiast jeśli w łazience znajduje się wanna, to odpowiednimi akcesoriami do niej będą uchwyt do wanny oraz siedzisko do wanny.

Wyposażenie łazienki dla niepełnosprawnych, które oferujemy w naszym sklepie posiada niezbędne atesty bezpieczeństwa i jakości. Warto również wiedzieć, że wyposażenie toalety dla niepełnosprawnych jest objęte niższych podatkiem VAT 8%.

Poręcz dla niepełnosprawnych z atestem PZH

Zobacz jak zaprojektować toaletę dla osób niepełnosprawnych