sklep@ole.pl, +48618552085

Bateria prysznicowa dla niepełnosprawnych 1/2" na wodę zmieszaną

Kategorie produktów > Akcesoria > Armatura sanitarna
main
Kod: Z9150
Producent: Sanitario
main
Cena netto: 358,00 zł
Cena brutto: 440,34 zł

Bateria prysznicowa dla niepełnosprawnych

  • podłączenie: 1/2" na wodę zimną lub zmieszaną
  • czas przepływu wody: ok. 15 sek. przy 3 bar
  • wyposażona w drążek
  • wandaloodporna
  • czas gwarancji: 2 lata
Bateria natryskowa ścienna przeznaczona do użytku w łazienkach i toaletach dla osób niepełnosprawnych. Bateria wyposażona jest w dźwignię ułatwiającą użytkowanie. Charakteryzuje się wysoką odpornością na wandalizm, odpowiednia do intensywnego użytkowania, oszczędza wodę i energię.
 
Aby osoby niepełnosprawne mogły swobodnie korzystać z łazienki i toalety, muszą zostać wprowadzone tam pewne udogodnienia. W strefie prysznicowej powinno znaleźć się siedzisko prysznicowe i uchwyt pod prysznic, natomiast jeśli w łazience znajduje się wanna, to odpowiednimi akcesoriami do niej będą uchwyt do wanny oraz siedzisko do wanny.

Przy umywalce oraz przy sedesie powinno się zamontować poręcze dla niepełnosprawnych, dzięki którym osoba niepełnosprawna będzie mogła samodzielnie skorzystać z toalety. Uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych powinny być wykonane ze stali nierdzewnej bądź węglowej. Polecamy kupować wyłącznie uchwyty dla niepełnosprawnych z atestem PZH.

Wyposażenie łazienki dla niepełnosprawnych, które oferujemy w naszym sklepie posiada niezbędne atesty bezpieczeństwa i jakości. Warto również wiedzieć, że wyposażenie toalety dla niepełnosprawnych jest objęte niższych podatkiem VAT 8%.
 
Zobacz jak zaprojektować toaletę dla osób niepełnosprawnych