sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Umywalka dla niepełnosprawnych Faneco stal matowa

Kategorie produktów > Akcesoria > WC stal nierdzewna
main
Kod: SE121440
Producent: Faneco
main
Cena netto: 1 890,00 zł
Cena brutto: 2 324,70 zł

Umywalka stalowa do WC dla niepełnosprawnych

  • Materiał: stal nierdzewna 304
  • Wykończenie: mat
  • Mocowanie: do ściany
  • Wymiary zewnętrzne - wysokość: 145 mm, szerokość: 620 mm, głębokość: 505 mm
  • Grubość stali: 1,2 mm
  • Elementy dodatkowe: Otwór na baterię 35 mm, otwór wypływowy - standardowy pod syfon DN32
  • Gwarancja: 5 lat w systemie door-to-door
Umywalka ze stali nierdzewnej 304 do zastosowania w toaletach dla niepełnosprawnych w obiektach użyteczności publicznej. Dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, estetycznie wykonana z wytrzymałego materiału. Ta umywalka stalowa przeznaczona jest do montażu naściennego, a także do używania z zaworem spustowym (nie jest dołączony).
 
Aby osoby niepełnosprawne mogły swobodnie korzystać z łazienki i toalety, muszą zostać wprowadzone tam pewne udogodnienia. W strefie prysznicowej powinno znaleźć się siedzisko prysznicowe i uchwyt pod prysznic, natomiast jeśli w łazience znajduje się wanna, to odpowiednimi akcesoriami do niej będą uchwyt do wanny oraz siedzisko do wanny.

Przy umywalce oraz przy sedesie powinno się zamontować poręcze dla niepełnosprawnych, dzięki którym osoba niepełnosprawna będzie mogła samodzielnie skorzystać z toalety. Uchwyty łazienkowe dla niepełnosprawnych powinny być wykonane ze stali nierdzewnej bądź węglowej. Polecamy kupować wyłącznie uchwyty dla niepełnosprawnych z atestem PZH.

Wyposażenie łazienki dla niepełnosprawnych, które oferujemy w naszym sklepie posiada niezbędne atesty bezpieczeństwa i jakości. Warto również wiedzieć, że wyposażenie toalety dla niepełnosprawnych jest objęte niższych podatkiem VAT 8%.
 
Zobacz jak zaprojektować toaletę dla osób niepełnosprawnych