sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Stiebel Eltron to wielokrotnie nagradzana, międzynarodowa grupa przedsiębiorstw, będąca jednym ze światowych liderów w zakresie wydajnych i innowacyjnych rozwiązań dla ciepłej wody, ciepła, wentylacji i chłodzenia, mająca w szerokiej gamie swoich produktów automatyczne suszarki do rąk.

Założona w Niemczech w 1924 roku firma, w Polsce jest obecna już od 25 lat. W tym czasie była nagrodzona Złotym Laurem Konsumenta, Grand Prix 2010 oraz międzynarodowymi nagrodami za wzornictwo, między innymi prestiżową Red Dot Design Award. Poza nowoczesnymi rozwiązaniami, Stiebel Eltron oferuje najwyższą jakość obsługi klienta poprzez jeden z najrzetelniejszych systemów serwisu gwarancyjnego na polskim rynku. W ich ofercie szczególnie warte uwagi są profesjonalne suszarki do rąk:

suszarki do rąk Stiebel Eltron HTT, HTE oraz ULTRONIC − nagradzane za design, wykonane z aluminium lub plastiku suszarki tej firmy cechują się nowoczesnymi, opływowymi kształtami, dużą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz znaczną energooszczędnością. Mocowane naściennie i posiadające dwuletnią gwarancję stanowią doskonały wybór do toalet publicznych o dużym natężeniu ruchu.

Suszarki Stiebel Eltron to przede wszystkim gwarancja jakości globalnej i znanej z ekologicznych rozwiązań firmy, posiadającej partnerów, agencje i ponad 3 700 pracowników w 120 krajach na całym świecie.