sklep@ole.pl, +48 61 855 20 85

Skupiająca się na nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązaniach, mająca swoją siedzibę w Korei Południowej firma, Spacelink Corporation tworzy nowatorskie, wysoko wyspecjalizowane kieszeniowe suszarki do rąk BioJet pozwalająca nie tylko lepiej dbać o higienę w czasie korzystania z ogólnodostępnych publicznych toalet, ale też, poprzez oszczędność prądu i ręczników papierowych, chronić środowisko.

Sięgający swoją historią 1997 roku azjatycki producent od samego początku swojej działalności dąży do tego, aby wyznaczać nowe kierunki w rozwoju technologii suszenia rąk i dostarczać rozwiązania, które będą przyjazne środowisku i zwiększą komfort oraz skuteczność pozbywania się wilgoci z powierzchni świeżo umytych dłoni. Dzięki stałej pracy zespołu specjalistów, wśród których znaleźć można ekspertów od aerodynamiki i nadążających za najnowszymi trendami we wzornictwie projektantów, dostępne w ofercie Spacelink bezdotykowe suszarki do rąk stanowią jedne z najlepszych tego typu produktów na rynku:

suszarki kieszeniowe − wykonane z ognioodpornego poliwęglanu ABS i pokryte antybakteryjną powłoką, suszarki BioJet dostępne są w białej i srebrnej wersji kolorystycznej. Odporność na akty wandalizmu i filtr chroniący przed bakteriami, które mogłyby zostać przeniesione na dłonie wraz z powietrzem, sprawiają, że są doskonałym rozwiązaniem do każdej publicznej toalety.

Energooszczędne i objęte gwarancją produkty Spacelink pracują cicho i wydajnie, susząc dłonie szybko i higienicznie. Doskonałe rozwiązanie do sanitariatów o średnim i dużym natężeniu ruchu oraz do łazienek w obiektach ogólnodostępnych jak np. urząd, zakład pracy, zakład przemysłowy, zakład opieki zdrowotnej, centrum handlowe.